Informare pentru elevii admiși în clasa a IX-a, profilul matematică-informatică

Informare pentru elevii admiși în clasa a IX-a, profilul matematică-informatică

Publicat in data de sâmbătă, august 25 th, 2018 · no Comments · In ,

În luna septembrie nu se mai susține test de selectie pentru:

1. repartizarea la profilul matematică-informatică intensiv Engleză, deoarece numarul elevilor care au prezentat adeverință că au dat testul de limbă Engleză este mai mare decât numărul locurilor disponibile. Selecția s-a facut în ordinea descrescătoare a mediilor de admitere.

2. repartizarea la profilul matematică-informatică intensiv Informatică, deoarece numarul locurilor disponibile a fost egal cu numărul elevilor care au optat pentru această specializare.

 

Prin urmare, repartizarea elevilor din clasa a IX-a în anul școlar 2018-2019 la clasele de matematică-informatică este următoarea:

CLASA a IX-a D – specializarea MATEMATICA-INFORMATICA, INTENSIV INFORMATICA

  1. AMUZA O.P. EMANUEL ALEXANDRU
  2. ANTOCHE D. IULIA TEODORA
  3. BARCAN A CRISTIAN
  4. BILCIURESCU C. ELENA-ALINA
  5. BILCIURESCU C. GABRIEL-COSMIN
  6. BOGLIȘ M. ȘTEFAN VLAD
  7. CĂLIN D. ANDREI CRISTIAN
  8. COMAN Ș.R. VLADIMIR CRISTIAN
  9. COSTEA D.D. DAN VLĂDUȚ
  10. CROITORU T. RADU
  11. DRAGNE I. VALENTIN
  12. DRAGOMIR V. ALEXANDRU ȘTEFĂNEL
  13. DUMITRESCU S.R. AMALIA MARIA
  14. GHINEA M. DANIEL MIHAI
  15. LEPINZEAN C. ȘTEFAN
  16. LUCA I. ROBERT LUCIAN
  17. MARINESCU R.L. VICTOR ALEXANDRU
  18. MATEI I. RALUCA MARIA
  19. MERA I. JEAN ROBERT
  20. MICLIUC L. TABITA
  21. MILITARU F. SERGIU DAVID
  22. NIȚU G. MIHAI PAUL
  23. PISCULUNGEANU V.C. TEODOR MARIAN
  24. PRICOPIE D.A. RADU CRISTIAN
  25. RUDARU I. MARIAN ALBERTO GIANI
  26. STOCHICI R. MARIO DANIEL
  27. STOIAN M. GABRIEL
  28. ȚERU A. BOGDAN
  29. VASILE C. RĂZVAN ȘTEFAN

 

CLASA a IX-a E – specializarea MATEMATICA-INFORMATICA, INTENSIV ENGLEZA

  1. AKISIK O. LEVENT FURKAN
  2. ALBERT M.C. ILINCA
  3. BĂBĂRUȘ M. MATEI DUMITRU
  4. CONSTANTINESCU R. IOANA
  5. COSGAREA G.A. GEORGE COSMIN
  6. DRAGHICI S.A. ALEXANDRU
  7. DRĂGUȘIN L.M. MATEI COSMIN
  8. DUȚĂ V.A. VICENȚIU-ALECSANDRU
  9. GAVRILIU T.Ș. TUDOR PAUL
  10. GRUIA VASILE R.F. ROBERT
  11. GURLEA A.V. CĂTĂLIN-ALEXANDRU
  12. HLODEC V. ALECSIA GABRIELA
  13. IVAN I. ALEXANDRU RADU
  14. MANOLACHE B. BIANCA ALEXIA CRISTINA
  15. MIRON O.. ALIN ANDREI
  16. NANCIU-ALEXANDRU D.R. DAVID IOAN
  17. NICOLAIE S. LIVIU ALEXANDRU
  18. OANCEA M. FLORENTINA
  19. PAVEL C. BIANCA GABRIELA
  20. PENCU I. NICOLAE
  21. PETRE I. CONSTANTIN DANIEL
  22. PETRE I. ROBERT CRISTIAN
  23. POPA L.G. MATEI GABRIEL
  24. POPESCU D.N. MARIUS CĂTĂLIN
  25. POPESCU L. ALEXANDRU
  26. SIMA D.F. CARMEN MARIA
  27. TURCULEȚ R.V. ȘTEFAN
  28. UDREA -TEIȘANU E. MIHAI

 

CLASA a IX-a F – specializarea MATEMATICA-INFORMATICA

  1. BADEA C.N. OCTAVIAN-IONUŢ
  2. BĂLAN E. ALEXANDRA
  3. BĂLUŢĂ D.G. ANDREI
  4. CĂLINA I.G. DRAGOȘ GABRIEL
  5. COMAN Ș. RUXANDRA-ELENA
  6. COMIZA G. IOAN-SIMON
  7. COPILU L. BIANCA ANTONIA
  8. DAN N. NICHOLAS-BOGDAN
  9. DRĂGHICI I. ANDREI
  10. DUMITRU S. CĂTĂLIN-IOAN
  11. HODODI A.C. ALEXANDRA GABRIELA
  12. ILIES C. COSTI GABRIEL
  13. LAZĂR V. ANA
  14. NIŢU M.R. DANIELA
  15. OLOGEAC R. MARA ANAIS
  16. PĂUN E.D. ANISIA
  17. PETERCĂ V. ANDREI
  18. POMPIERU I. ANDREI-CĂTĂLINA
  19. POPOI M. RAREȘ-ANDREI-ALEXANDRU
  20. RADU N. ALEXANDROS-RĂZVAN
  21. RADU N. ANDREI-TEODOR
  22. STAN I. MIHAELA IULIANA
  23. STAN I. REMUS ALEXANDRU
  24. STANCU I. MĂDĂLINA-GABRIELA
  25. STOICA V. ANNELISE
  26. STROE C.N. MIRUNA-IOANA
  27. TĂNASE A. ANDREEA YESENIA
  28. TĂNASE A.M. NATALIA-VALENTINA
  29. ZAMFIRESCU N. IOANA-ALEXANDRA

 

CLASA a IX-a G – specializarea MATEMATICA-INFORMATICA

  1. ANDREI F. ADELA NICOLA
  2. BARBU D. ANDREI CRISTIAN
  3. BUCUR T.G. ANTONIA
  4. CIOBANU C.G. ANDREI ROBERT GEORGE
  5. CIORTAN A.V. CRISTIAN-VLAD
  6. CRISTEA Ș.B. ANDREEA-MARIA
  7. DIACONESCU A. ALEXANDRA
  8. DRĂGOI P. SABINA PAULA
  9. EFRIM V. ANAMARIA
  10. GUȘIANU N. ADINA-ANA-MARIA
  11. ILIE V.C. ANTONIA
  12. LEPĂDATU M.R. RĂZVAN
  13. MUCHE GH. ANA-MARIA
  14. NĂNESCU I. EDUARD-DANIEL
  15. NICULA T. CRISTINA
  16. NICULA T. ELENA
  17. PANAITESCU A.C. AUGUSTINA-MARIA
  18. PANAITESCU A.C. OANA GEORGIANA
  19. PARASCHIV R.D. ALINA-GABRIELA
  20. PÎNZARU A.F. DANA-ALEXANDRA
  21. SĂRARU G. BIANCA-MARIA
  22. SÎMBOTIN I. EDUARD-PETRU
  23. SIMION B.G. ȘTEFAN TEOFIL
  24. STANCU M. GEORGE CRISTIAN
  25. STOICA I.D. ALEXANDRA-ELENA
  26. ŢILICĂ P. MIHNEA-DAVID
  27. VLAD C. MĂDĂLINA-ELENA
  28. ZAMFIR M. MARTA-ANDREEA

 

Un an școlar excelent !

 

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

De obicei raspundem in 24 de ore exceptand vacantele si zilele nelucratoare. Toate emailurile sunt confidentiale.

Va multumim pentru ca ne-ati contactat.

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty