Revenire – Repartiția elevilor în clasele a IX-a, anul școlar 2019-2020

Revenire – Repartiția elevilor în clasele a IX-a, anul școlar 2019-2020

Publicat in data de miercuri, august 28 th, 2019 · 4 Comments · In , ,

REPARTIZAREA ELEVILOR ÎN CLASELE A IX-A

ANUL ȘCOLAR 2019-2020

 

 

Clasa a IX-a A

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL UMAN, SPECIALIZAREA INTENSIV LIMBA ENGLEZĂ

Nr. crt Numele si prenumele Limbi străine studiate
1. ANDRONEA N. BIANCA-MELANIA-FLORENTINA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
2. BĂDESCU P.C. VICTORIA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
3. BĂILEȘTEANU M.M. MARIA-ALEXIA-GABRIELA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
4. BANCIU A. MARIA-ANDREEA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
5. BĂNICĂ D. RADU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
6. BUDOI V. DELIA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
7. CONSTANTIN M.F. LORENA-ALEXIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
8. DASCĂLU I.L. DIANA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
9. DOBRESCU M.A. DIANA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
10. FERRAZZANO F. ALESSANDRO-LEONARDO ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
11. GHERGHINA C. RUXANDRA-IOANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
12. GHIȚĂ C. SORINA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
13. LĂUDAT D. MIHAI-ADRIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
14. LUNGESCU H.A. REBECA-CRISTINE ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
15. MANDACHI A.M. MIHAI-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
16. MARINESCU F.E. FLORIN-CĂTĂLIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
17. NEAGOE D. MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
18. PANTAZI N.S. MARIA-ALEXIA-IOANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
19. PĂTRAȘCU C. NICOLE-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
20. PELEANU R.C. MEDEEA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
21. PENA Ș.R. DIANA-ANDREEA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
22. POP V. ANDREEA-ANTONIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
23. RĂDUCU M. ELENA-MONICA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
24. SAILĂ P.F. TIMEEA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
25. SIMION G.F. ANDREEA-YANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
26. ȘUȚIU E.C. MARIA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
27. TANASĂ F.C. ANDREI-CRISTIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
28. ȚOI F.C. LUCA-IOAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
29. VLAD V. ALEXANDRA-BIANCA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
30. VRACIU M. RALUCA-GEORGIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ

 

 

 

 

 

 

Clasa a IX-a B

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL UMAN, SPECIALIZAREA INTENSIV LIMBA FRANCEZĂ

Nr. crt Numele si prenumele Limbi străine studiate
1. ALECU M.V. MIRIAM-MARIELLA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
2. ARAMĂ B.A. DRAGOȘ-GABRIEL FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
3. BANU F.M. MARIA-ANTONIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
4. BODESCU M. EDUARD-CRISTIAN FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
5. BORDEIANU A. DARIA-MARIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
6. BUMBĂNAC M.C. ALEXIA-ANDREEA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
7. DOBRE L. BIANCA-ȘTEFANIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
8. DRON D.R. NATALIA-IOANA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
9. DUMITRAȘCU M.E. ANDREI-ALEXANDRU FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
10. GRAUR M.T. GEORGIANA-CORNELIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
11. IRIMIA N. ANDREEA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
12. ISTRATE M.S. IOANA-CRISTINA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
13. MARIN C. COSMIN-ANDREI FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
14. MIHALY R.A. IOANA-PATRICIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
15. MOCANU C.M. ANDREI-CRISTIAN FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
16. MOCANU I. CRISTINA-DORI FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
17. MOGA C. BOGDAN-ANDREI FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
18. PETCU S.F. ALEXANDRU FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
19. PETERNELI R.B. ANDRA-IOANA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
20. POP C. ALEXANDRU FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
21. PRODAN G. ALESSIA-ANDREEA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
22. ROATĂ M. MARA-IOANA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
23. SAFTA I. DENISA-FLORENTINA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
24. SAVU C.I. DELIA-MARIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
25. SIMION N. NORA-ELENA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
26. STOICESCU Ș. MARIA-CRISTINA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
27. ȚUCHIU S.M. THEODORA-MARIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
28. VEREȘ C.D. ANDREI FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
29. VIDU I. MARIA-ALEXANDRA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
30. VITAN D. DENNIS-RĂZVAN FRANCEZĂ/ENGLEZĂ
31. YAZGAN A. EBRU-AMALIA FRANCEZĂ/ENGLEZĂ

 

 

 

 

 

 

Clasa a IX-a C

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL REAL, SPECIALIZAREA ȘTIINȚE ALE NATURII

Nr. crt Numele și prenumele elevului Limbi străine studiate
1. ANGHELESCU I. ALEXIA-IOANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
2. APOSTOL C. DENISA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
3. BOLDEANU G.D. RADU-MIHAI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
4. CEAUȘU L.F. ANDREEA-GABRIELA ENGLEZĂ/GERMANĂ
5. CHIRIECI E. ROBERT-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
6. CÎRLAN A. ERIC-AURELIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
7. COZEA T.G. ELENA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
8. CRISTEA G. ADRIAN-ȘTEFAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
9. GLĂVAN C.A. DRAGOȘ-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
10. IVĂNUȘCĂ G. BIANCA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
11. JIPA B.P. CRISTINA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
12. MANOLIU C.L. DAVID-LORIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
13. MAREȘ G. MARIA-ELISA ENGLEZĂ/GERMANĂ
14. MARTANIUC V. DENISA-ROSEMARY ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
15. MEHEDINȚU V. MARIA-RALUCA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
16. MURȘA A.M. OANA-GABRIELA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
17. NAE A.G. RALUCA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
18. NEAGU D.E. ILINCA-ANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
19. NEDELCU D.G. AYSA-ANA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
20. NICULAE C.C. MIHAELA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
21. RĂCĂREANU A. ANDREEA-GEORGIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
22. RĂDAN I. MARA-CRISTIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
23. ROȘCA D. DARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
24. SANDU F. GABRIEL-DENIS ENGLEZĂ/GERMANĂ
25. STANCIU I. JESICA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
26. TĂNASE E. ELENA-BIANCA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
27. TRĂSNITU N. DANIEL-ADRIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ

 

 

 

 

 

 

Clasa a IX-a D

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL REAL, SPECIALIZAREA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ

Nr. crt Numele și prenumele elevului Limbi străine studiate
1. ABABEI B.G. BIANCA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
2. ALEXANDRU I. MARIA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
3. BULIGA S.M. FABIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
4. CRÎȘMARIU Ș.C. ȘTEFAN-EDUARD-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
5. DAN F. MIHAI-IULIAN-CRISTIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
6. DARIE S.F. MATEI-ALEXANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
7. DINCĂ C. ADRIAN-PATRICK ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
8. DUMITRU M.I. MARIO-DANIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
9. ILIE Ș. ALEXANDRU-ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
10. LAMBRU M. DARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
11. MIHĂIESCU P.C. CRISTIAN-CONSTANTIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
12. MIU I. DANIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
13. MORARU D.R. ROBERT-LUCA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
14. PASCU F.D. MIHAI-ADRIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
15. PELCARU C. ARIANA-IOANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
16. PERIEȚEANU D.A. ROBERT-ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
17. PISAROC D.A. ȘTEFAN-EDUARD ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
18. POPESCU C. CRISTIAN-CONSTANTIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
19. POPESCU C.G. GABRIELA-IOANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
20. RĂDULESCU D. MIHAI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
21. RĂDULESCU M.V. ALEXANDRU-ȘTEFAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
22. SAS I.L. ALEXIA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
23. SCARLAT L. ANA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
24. TĂNASE L. FILIP-ȘTEFAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
25. TOADER M.I. ALEXANDRA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
26. TONE A.D. RAREȘ-MIHAI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
27. TRUȘCĂ F.C. TUDOR ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
28. VASILESCU A.V. MARIA-ANDREEA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
29. VIȘAN C. ALEX-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ

 

 

 

 

 

 

Clasa a IX-a E

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL REAL, SPECIALIZAREA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ

Nr. crt Numele și prenumele elevului Limbi străine studiate
1. ANTON F. ALIN-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
2. BEICULESCU C. VLAD ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
3. BOBOC D.I. VLAD-ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
4. BOGZOIU A.D. RADU-ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
5. BOLINTIȘ M. OCTAVIAN-ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
6. BOSÎNCEANU G. ȘTEFAN-BOGDAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
7. CĂLDĂRARU M. DIANA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
8. CAZACU M. MIRCEA-DANIEL-NICUȘOR ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
9. DUMITRACHE E. ANDREEA-ȘTEFANIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
10. DUMITRESCU C. VICTOR-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
11. FERUȚĂ M. ALEXANDRA-KARINA-JOANNE ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
12. GHEORGHE G. MARIA-IULIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
13. GIRIP G. ANDREI-DANIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
14. IGNAT V.A. ANDREEA-CRISTINA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
15. ILIE V. EDUARD-GEORGE ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
16. IONESCU-MANIERO P. SIMONA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
17. IVAN A.I. ANDA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
18. LUCA I. DAVID ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
19. MĂNICĂ M.D. BRIANA-MARINA-BEATRICE ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
20. MATEI G.S. COSMIN-ALECSANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
21. NAE C.S. ȘERBAN-ALIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
22. OLTEANU A.M. ADRIAN-SORIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
23. ONEA R.C. ALEXANDRA-ANAMARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
24. PĂSĂRICĂ C. ANDREI-CRISTIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
25. POPESCU M.M. ALEXIA-MARIA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
26. SITARU R.F. LUCA-ALEXANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
27. STOLEARENCO-NEGRESCU A. EDUARD ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
28. SURUGIU S.A. DIANA-MĂDĂLINA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
29. TUȚOIU S.I. ȘTEFAN-ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ

 

 

 

 

 

 

Clasa a IX-a F

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL REAL, SPECIALIZAREA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ

Nr. crt Numele și prenumele elevului Limbi străine studiate
1. ANDREESCU V. ELENA-VIORELA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
2. ANDREI F. ANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
3. BABA C. ROBERT-CRISTIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
4. BURCEA C.C. RAREȘ ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
5. CUCU A. ANA-ELENA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
6. DINEA C. MIRUNA-CRISTIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
7. DUMITRESCU I. IOANA-DIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
8. ETEU F. DIANA-GABRIELA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
9. FLOAREȘ B. MIHAI-IONUȚ ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
10. GRIGORE D. ANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
11. HARALAMBIE G. MIHAI-CRISTIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
12. HRISTACHE V. VLAD-ALEXANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
13. JUGĂNARU N. ELENA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
14. MACAȘOI A. CEZAR-ALEXANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
15. MIHAI C. MARIO-CRISTIAN-CĂTĂLIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
16. MIHALCEA F. GEORGIANA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
17. NICOLAE C.F. ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
18. PENCEA M. TUDOR ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
19. PREDESCU C. CEZAR-OCTAVIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
20. PUIU G. CLAUDIU-ȘTEFAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
21. SANDU C.A. PETRU-CĂLIN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
22. SINCĂ C. MARIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
23. STANCIU M. MĂRIUCA-ANDREEA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
24. THEODORESCU C.L. MIHAI-ALEXANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
25. ULMEANU I.D. FLORIN-ROBERT ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
26. VĂLEAN G.R. ANDREI-GHEORGHE ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
27. VASILESCU I. BIANCA-ALEXANDRA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
28. VLAD G. ALEXANDRA-IOANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
29. VOICESCU A.D. VASILE ENGLEZĂ/FRANCEZĂ

 

 

Clasa a IX-a G

FILIERĂ TEORETICĂ, PROFIL REAL, SPECIALIZAREA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ

Nr. crt Numele și prenumele elevului Limbi străine studiate
1. BĂCANU I. BOGDAN-GABRIEL ENGLEZĂ/GERMANĂ
2. BADEA C. DENIS-BOGDAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
3. BĂDESCU A. ANDREEA-GEORGIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
4. CALOIAN V. IANIS-IONUȚ ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
5. CAZACU C. VLADIMIR-ȘTEFAN ENGLEZĂ/GERMANĂ
6. CHIRIȚĂ A. ALINA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
7. CINCĂ I. DARIA-ANDREEA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
8. CIOCEANU A.F. ANDREEA-CRISTINA ENGLEZĂ/GERMANĂ
9. COMAN C. ANDREEA-MĂDĂLINA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
10. DOBRE-CĂLCÎIA D. ANA-TEODORA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
11. DUMITRESCU M. MARIA-DIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
12. ENACHE A.V. ALIN ENGLEZĂ/GERMANĂ
13. FILIUTA D. RADU ANDREI ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
14. FOUDA Y. DINA ENGLEZĂ/GERMANĂ
15. HRIB V. BOGDAN-GEORGE ENGLEZĂ/GERMANĂ
16. IONESCU C. MATEI ENGLEZĂ/GERMANĂ
17. IONESCU G. DENISA-IOANA ENGLEZĂ/GERMANĂ
18. IONIȚĂ I.L. ANA-MARIA-CRINA ENGLEZĂ/GERMANĂ
19. LAKKIS M.A. DAVID ENGLEZĂ/GERMANĂ
20. LUNGU G.L. BOGDAN-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
21. NEAGU I. MARIANA ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
22. NICULESCU F.D. ANNE-MARIE ENGLEZĂ/GERMANĂ
23. NIȚĂ A. ANDREI-STELIAN ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
24. PAVEL E.G. EDUARD-ANDREI ENGLEZĂ/GERMANĂ
25. PERCHIAȚĂ M.E. EDIS ENGLEZĂ/GERMANĂ
26. POPA O. VASILE-GABRIEL ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
27. POPESCU A. DANIEL-ALEXANDRU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ
28. SMÎRCEA M. LORENA-ȘTEFANIA ENGLEZĂ/GERMANĂ
29. STOIAN R.A. MATEI-EUGENIU ENGLEZĂ/FRANCEZĂ

 

Director,

Prof. BELDIE TANȚA-SIMONA

 

4 Comments on “Revenire – Repartiția elevilor în clasele a IX-a, anul școlar 2019-2020

  1. Buna ziua,

    Copilul meu Miu Daniel de ce nu apare in liste la matematica informatica cu toate ca a fost admis?

    Cu stima,

    Miu Iulian.

  2. Situatia s-a remediat.
    Va multumim pentru observatie.

  3. Unde putem vedea și diriginții fiecărei clase?

  4. Buna ziua
    La ce oră este festivitatea de deschidere a anului școlar pt elevii de clasa a IX a?
    Multumesc

Lasă un răspuns la Vasilescu Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

De obicei raspundem in 24 de ore exceptand vacantele si zilele nelucratoare. Toate emailurile sunt confidentiale.

Va multumim pentru ca ne-ati contactat.

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty